POPREDNÝ DODÁVATEĽ
PODLAHOVÝCH KRYTÍN
PROZKOUMEJTE
AKČNÉ PRODUKTY

PONUKA PODLÁH

V našom sortimente nájdete podlahy a doplnky značiek Kährs, Wineo, Wineo Purline, 1FLOOR, Bauwerk, Classen, mFLOR, Arbiton, UPOFLOOR, Forbo, Polarwood, 2tec2, Küberit, Desono, Bolta, K-Produkt a ďalšie.

Prečo my?

Rodinná firma s více než 29-ti letou tradicí.

Sme výhradným dovozcom a distribútorom kvalitných švédskych drevených podláh od popredného svetového výrobcu Kährs. Zastupujeme švajčiarskeho výrobcu parkiet Bauwerk a značku nemeckých laminátových, vinylových a ekologických podláh WINEO a WINEO Purline. Elastické podlahy na prírodnej báze rozširuje fínska značka UPOFLOOR. V našej ponuke nájdete tiež prírodné linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, PVC v roliach Tarkett, tvrdené vinyly z Holandska mFLOR aj laminátové podlahy Classen. V rámci privátnej značky 1FLOOR Vám ponúkame kompletný sortiment vysoko kvalitných drevených, laminátových a vinylových podláh.

Ekologická výroba
Ekologická výroba
Skvelý servis
Skvelý servis
Široká ponuka
Široká ponuka
Perfektný dizajn
Perfektný dizajn
rokov na trhu
29 let
predaných m²
10 mil.
zamestnancov
150+ +

Urobte návrh

Vyskúšajte si, ako bude podlaha vyzerať vo Vašom interiéri

Vyskúšajte náš originálny online nástroj pre návrh, ktorý vám umožní vytvárať jedinečné a kreatívne návrhy interiéru s podlahy. Tento nástroj disponuje širokým výberom podláh z nášho sortimentu s rôznymi farbami, vzormi a štruktúrou
Urobte návrh

NAJBLIŽŠIA PREDEJŇA

Nájdite najbližšiu predajňu a neváhajte si vyskúšať naše produkty na živo. Prechádzajte sa, kombinujte, porovnávajte a nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám odpovedajú na všetky otázky. Môžete si vzorku zapožičať aj domov.
NAJBLIŽŠIA PREDEJŇA

PREDÁVAME KVALITNÉ PODLAHY UŽ VIAC AKO 27 ROKOV

           

 

Kratochvíl parket profi patrí medzi popredných dovozcov podlahových krytín do Českej republiky, na Slovensko a Maďarsko. Spoločnosť bola založená už v roku 1993 a od začiatku sa špecializujeme predovšetkým na predaj drevených parkiet. V súčasnej dobe je naše portfólio už veľmi široké, spoločným ukazovateľom všetkých ponúkaných podláh je vysoká kvalita, perfektný dizajn a ekologická výroba.

Ponúkame vám podlahové krytiny týchto značiek