obrázek sekce: 9287

Čo je ekologická podlaha PURLINE?

Wineo PURLINE je vysoko kvalitná polyuretánová podlahová krytina vyrobená z najlepších surovín. Základom je ecuran, vysoko účinný kompozitný materiál, ktorý sa vyrába prevažne z rastlinných olejov, ako je repkový alebo ricínový olej, a prirodzene sa vyskytujúcich minerálnych zložiek, ako je krieda. Ecuranová podlaha PURLINE je zámerne vyrábená bez prídavku chlóru, bez zmäkčovadiel a bez rozpúšťadiel.

Organická podlaha PURLINE je bez zápachu, veľmi ľahko sa čistí, je odolná voči alkoholu, rozpúšťadlám, proti poškriabaniu a je rozmerovo stála. Okrem toho vykazuje vysokú stabilitu pri bodovom zaťažení a vynikajúce chovanie pri regenerácii, ako aj veľmi dobrú odolnosť proti UV žiareniu.

 

UDRŽATEĽNÝ PRODUKT A VÝROBA
 
  • Prírodné zloženie
  • Bez chlóru, zmäkčovadiel a rozpúšťadiel
  • Zdravotne nezávadné

 VYSOKÝ MECHANICKÝ VÝKON

  • Patentovaná technológia
  • Odolné a trvanlivé (fyzikálne vlastnosti zostávajú zachované aj po extrémnom používaní)
  • Nízka hlučnosť (pomáha znížiť hluk na minimum)
  • Flexibilné použitie

Bezpečnosť a kvalitu ekologickej elastickej podlahy Wineo PURLINE od nemeckého výrobcu Windmöller Flooring potvrdzuje rad získaných nezávislých ocenení a certifikátov. Za všetky spomeňme certifikát Modrý anjel, udeľovaný produktom, ktoré sú vo všetkých smeroch šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne kritériá zdravotných a bezpečnostných štandardov.

 

SPÔSOB POKLÁDKY


Lepená

Ekologická podlaha PURLINE, ktorá je určená na pokládku lepením k podkladu. Jedná sa o prvotriednu podlahovú krytinu s konštrukčnou výškou 2,2 mm, ktorá spĺňa všetky požiadavky na trvalo udržateľný výrobok. Je ideálnym riešením pri renováciách aj v novostavbách.

So zámkom ( rigid )

Rigidná ekologická podlaha so zámkovým spojom, ktorá je určená na pokládku plávajúcim spôsobom. Táto rigidná verzia má pevnejšiu štruktúru pri zachovaní čiastočne elastického povrchu a je ideálnym riešením pri renováciách aj v novostavbách.

So zámkom na HDF dosce

Robustná ekologická podlaha je ideálnym riešením pre domácnosti. Vo formáte viacvrstvových dosiek so zámkovým spojom vo velkosti XXL. Konštrukčná výška 9 mm vyrovná drobné nerovnosti podkladu a je ideálnym riešením pri renováciach aj v novostavbách.

 

Prečítajte si články z nášho blogu!