KTO SME?

Sme firma zaoberajúca sa importom a predajom podláh. Naša spoločnosť bola založená už v roku 1993 a od tej doby sme sa podileľali na mnohých projektoch a urobili sme radosť desiatkam tisíc ľudí.  

Sme hrdí na to, že už takmer 30 rokov dodávame kvalitné podlahové krytiny do rezidenčných projektov aj komerčných priestorov v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

KPP patrí medzi popredných dovozcov podlahových krytín do Českej republiky, na Slovensko a Maďarsko. Spoločnosť bola založená už v roku 1993 a od začiatku sa špecializujeme predovšetkým na predaj drevených parkiet. V súčasnej dobe je naše portfólio už veľmi široké, spoločným ukazovateľom všetkých ponúkaných podláh je vysoká kvalita, perfektný dizajn a ekologická výroba.

Sme výhradným distribútorom kvalitných švédskych drevených podláh od popredného svetového výrobcu Kährs. Zastupuje tiež švajčiarskeho výrobcu parkiet Bauwerk a značku nemeckých laminátových, vinylových a ekologických podláh Wineo. Elastické podlahy na prírodnej báze rozširuje fínska značka UPOFLOOR. KPP ďalej distribuuje tkaný vinyl belgického výrobcu 2tec2, prírodné linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, bytové PVC v roliach Tarkett, tvrdené vinyly z Holandska mFLOR i nemeckej laminátové podlahy Classen. Okrem vyššie spomenutých ponúkame kompletný sortiment drevených, laminátových a vinylových podláh našej privátnej značky 1FLOOR. Samozrejmosťou je kompletná škála doplnkov k podlahám, čistiacich prostriedkov, chémie a pomôcok na montáž.

Sídlime v Moravanoch pri Brne, kde sa nachádza aj jeden z našich exkluzívnych showroomov, našu ďalšiu maloobchodnú predajňu Podlahy XXL môžete navštíviť v centre Brna na ulici Heršpická. V Prahe nás nájdete v interiérovom centre Hanák Forum v Čestlicích, kde sme nedávno otvorili nový moderný showroom podláh. Prostredníctvom dcérskych spoločností v Bratislave a v Budapešti pôsobíme tiež na slovenskom a v Maďarsku.

Podlahy od spoločnosti KPP zdobia rad reprezentatívnych budov, napr. Grandhotel Pupp, Štátnu operu v Prahe, brnenský Besední dom, českej veľvyslanectvo v Berlíne, Viedni a Pekingu, Poslaneckou snemovňu Parlamentu ČR alebo Ústavný súd v Košiciach. Podlahy dodané spoločnosťou KPP sú využívané v rade rezidenčných projektov aj komerčných priestorov v celej Českej republike aj v zahraničí.

                      

Podporujeme športové kluby

Pravidelne prispievame na charitatívne projekty

Přispěli jsme na charitativní projekty