Copy 111PCDEK09KE180
Copied skopírované
Skladom
(dostupné
93.24 m2)
k videniu na
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Tepelný odpor
Kročajový hluk
Nášľapná vrstva
Stierka
Vinyl klikový
Vinyl lepený
SPC minerálna podlaha
Vinylová podlaha
Povrchová úprava
Kefovanie / Kartáčovanie
Morenie
1-lamela
2-lamela
3-lamela
Mikroskosená hrana 4V
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Zámkový spoj
Rigidné podlahy
2-vrstvová podlaha
3-vrstvová podlaha
Soklová lišta
V-drážka
Záťažová trieda
Kolekcia
Podlahové vykurovanie
Bez PVC
Hrejivý povrch
Ekologické certifikáty
Drevená podlaha
Dvojvrstvové drevené podlahy
Perodrážka
Pokládka lepením
Mikro skosené hrany
Matný lak
Kefovaný povrch
1-lamela
Šetrná ku kĺbom
Technické Parametre
Značka produktu
Kährs®
Vzor
1-lamelový
Nášľapná vrstva
3 mm
Zámkový spoj
Pero-drážka
Záruka
30 rokov (bytové priestory)
Drevina
Dub
Farba
Svetlo hnedá
Triedenie
Ľahko rustikálne
V-drážka
Áno
Konštrukcia
2-vrstvové
S podložkou
Nie
Kolekcia
Piazza
Hrúbka
11 mm
Povrchová úprava
Matný lak, kefovaný, mikro skosené hrany 4V
Hmotnosť (kg)
19.40 (bal.)
m² / balenie
2.59
Rozmery
1800 x 180 mm