RLC186W6
skopírované
(dostupné
k videniu na
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Kolekcia
Podlahové vykurovanie
Jednoduchá údržba
Vhodná do vlhkých priestorov
Nízky kročajový hluk
Hrejivý povrch
Ekologické certifikáty
SPC minerálna podlaha
Zámkový spoj
Skosené hrany
Výrazná štruktúra dreva
PU vrstva
1-lamela
Šetrná ku kĺbom
Protišmyková
Záťažová trieda
Záťažová trieda
Záruka podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller
Technické Parametre
Značka produktu
WINEO
Vzor
1-lamelový
23/32
Záruka
7 rokov (podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller)
Farba
Sivohnedá
Design
Drevený
V-drážka
Áno
Konštrukcia
V dielcoch so zámkom
S podložkou
Nie
Kolekcia
600 click wood L
Hrúbka
5 mm
Povrchová úprava
Výrazná štruktúra dreva, mikro skosené hrany
Hmotnosť (kg)
18.05 (bal.)
m² / balenie
1.8
Rozmery
1212 x 186 mm