Copy RLC305SL
Copied skopírované
Tovar nie je skladom.
k videniu na
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Tepelný odpor
Kročajový hluk
Nášľapná vrstva
Stierka
Vinyl klikový
Vinyl lepený
SPC minerálna podlaha
Vinylová podlaha
Povrchová úprava
Kefovanie / Kartáčovanie
Morenie
1-lamela
2-lamela
3-lamela
Mikroskosená hrana 4V
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Zámkový spoj
Rigidné podlahy
2-vrstvová podlaha
3-vrstvová podlaha
Soklová lišta
V-drážka
Záťažová trieda
Kolekcia
Podložka súčasťou podlahy
Podlahové vykurovanie
Jednoduchá údržba
Vhodná do vlhkých priestorov
Nízky kročajový hluk
Hrejivý povrch
Ekologické certifikáty
SPC minerálna podlaha
Dizajn stone
Zámkový spoj
Mikro skosené hrany
PU vrstva
Ochrana proti UV žiareniu
Šetrná ku kĺbom
Protišmyková
Vhodné použitie stoličky s kolieskami
Odolná
Záťažová trieda
Záruka podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller
Technické Parametre
Značka produktu
WINEO
23/31
Záruka
5 rokov (podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller)
Farba
Tmavo sivá
Design
Kamenný
V-drážka
Áno
Konštrukcia
V dielcoch so zámkom
S podložkou
Áno (noiseREDUCT)
Kolekcia
400 click stone L
Hrúbka
5.5 mm
Povrchová úprava
Imitácia travertínu, mikro skosené hrany
Hmotnosť (kg)
17.50 (bal.)
m² / balenie
1.86
Rozmery
610 x 305 mm