Copy LTCLRW3010-150
Copied skopírované
Tovar nie je skladom.
k videniu na
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Tepelný odpor
Kročajový hluk
Nášľapná vrstva
Stierka
Vinyl klikový
Vinyl lepený
SPC minerálna podlaha
Vinylová podlaha
Povrchová úprava
Kefovanie / Kartáčovanie
Morenie
1-lamela
2-lamela
3-lamela
Mikroskosená hrana 4V
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Zámkový spoj
Rigidné podlahy
2-vrstvová podlaha
3-vrstvová podlaha
Soklová lišta
V-drážka
Záťažová trieda
Kolekcia
Podlahové vykurovanie
Bez PVC
Nízky kročajový hluk
Hrejivý povrch
Ekologické certifikáty
Drevená podlaha
Trojvrstvové drevené podlahy
Zámkový spoj
Mikro skosené hrany
Matný lak
1-lamela
Šetrná ku kĺbom
Záruka pre domácnosť
Technické Parametre
Značka produktu
Kährs®
Vzor
1-lamelový
Nášľapná vrstva
0.6 mm
Woodloc® 5G
Záťažová trieda
31
Záruka
15 rokov (bytové priestory)
Drevina
Orech
Farba
Tmavo hnedá, čierna
Triedenie
Čisté podlahy
V-drážka
Áno
Konštrukcia
3-vrstvové
S podložkou
Nie
Kolekcia
Life Essential
Hrúbka
7 mm
Povrchová úprava
Matný lak, mikro skosené hrany 4V
Hmotnosť (kg)
22.20 (bal.)
m² / balenie
3.258
Rozmery
1810 x 150 mm