PL15500TXL
skopírované
Tovar nie je skladom.
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Kolekcia
Novinkou v sekcii ekologických podláh Purline je kolekcia WINEO 1500 textile XL. Kolekcia je zameraná na komerčné priestory, pýši sa vysokou záťažovou triedou 23/34/43 a je dostupná vo formáte XL dielcov s rozmerom 1000 × 500 mm a hrúbkou 2,5 mm. Reprezentuje ju 6 dizajnovo zaujímavých dekorov s jemne štruktúrovaným povrchom v imitácii koberca. Vyberať si môžete z moderných odtieňov sivej, béžovej a modrej.
Podlahové vykurovanie
Jednoduchá údržba
Bez PVC
Vhodná do vlhkých priestorov
Nízky kročajový hluk
Hrejivý povrch
Ekologické certifikáty
Ekologická podlaha
Pokládka lepením
PU vrstva
Ochrana proti UV žiareniu
XXL formát
Šetrná ku kĺbom
Protišmyková
Záťažová trieda
Záťažová trieda
Záruka podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller
Technické Parametre
Značka produktu
WINEO® Purline
Povrch
Jemne štruktúrovaný povrch
Typ podlahy
Ekologická podlaha
23/34/43
Záruka
20 rokov (podľa záručných podmienok výrobcu Windmöller)
Farba
Iné farby
Design
Dizajn
V-drážka
Nie
Konštrukcia
V dielcoch lepená
S podložkou
Nie
Kolekcia
1500 textile XL
Hrúbka
2.5 mm
Povrchová úprava
Jemne štruktúrovaný povrch
Hmotnosť (kg)
17.70 (bal.)
m² / balenie
5
Rozmery
1000 x 500 mm