Copy LTCLRW4005-193
Copied skopírované
Skladom
(dostupné
37.45 m2)
k videniu na
na viac ako 50 predajniach
Otázka k produktu
Nechajte si poradiť od profesionálov, ktorí vám radi odpovedia na všetky vaše otázky.
Podlahársky slovník
Vysvetlenie všetkých podlaharských výrazov na jednom mieste.
Tepelný odpor
Kročajový hluk
Nášľapná vrstva
Stierka
Vinyl klikový
Vinyl lepený
SPC minerálna podlaha
Vinylová podlaha
Povrchová úprava
Kefovanie / Kartáčovanie
Morenie
1-lamela
2-lamela
3-lamela
Mikroskosená hrana 4V
Mikroskosená hrana 4V je termín používaný pre špeciálny dizajnový prvok pri podlahových krytinách alebo parketách, ktorý zahŕňa drobné zaoblené hrany na všetkých štyroch stranách každej dosky. Toto zaoblenie je obvykle používané pri drevených podlahách, kde zdôrazní každú jednu dosku a dáva podlahe dojem, že je zložená z jednotlivých prvkov. Podlahám požičia atraktívny a autentický vzhľad.
Zámkový spoj
Rigidné podlahy
2-vrstvová podlaha
3-vrstvová podlaha
Soklová lišta
V-drážka
Záťažová trieda
Kolekcia
Technické Parametre
Kolekcia
Life Authentic Plank
Značka produktu
Kährs®
název
Calm
Vzor
1-lamelový
Nášľapná vrstva
0.6 mm
Povrch
Ultra matný lak
Zámkový spoj
Woodloc® 5G
Typ podlahy
Drevená podlaha
Drevina
Dub
Farba
Tmavo hnedá, čierna
Triedenie
Čisté podlahy
V-drážka
Áno
Konštrukcia
3-vrstvové
S podložkou
Nie
Hrúbka
10 mm
Povrchová úprava
Ultra matný lak, morený do tmavo hneda, kefovaný, mikro skosené hrany 4V
Hmotnosť (kg)
20.30 (bal.)
m² / balenie
2.675
Rozmery
1980 x 193 mm