obrázek sekce: 6608

Marmoleum podlaha

Ponúka inšpiráciu vo vyváženom výbere farieb s niekoľkými štruktúrami. Prírodné linoleum v pásoch dvojmetrovej šírky. Skvelé riešenie pre rodiny s deťmi aj domácimi miláčikmi. Vyniká vysokou mechanickou odolnosťou, dlhou životnosťou a nenáročnosťou na údržbu. Má prirodzene antistatický povrch, prach a nečistoty ľahko odstránite.

Prírodné linoleum

Skvelé riešenie pre rodiny s deťmi i domácimi miláčikmi. Vyniká vysokou mechanickou odolnosťou, dlhou životnosťou a nenáročnosťou na údržbu.

Má prirodzene antistatický povrch, prach a nečistoty ľahko odstránite. Ak zháňate podlahu do detskej izby alebo spálne, potom je linoleum správnou voľbou. Podlahu tiež oceníte v domácnostiach s alergikmi a astmatikmi. Jeho bakteriostatické vlastnosti zamedzujú tvorbe mikroorganizmov.

Linoleum Marmoleum Home je prírodná podlahová krytina, vyrobená iba z prírodných surovín. Neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá alebo minerálne oleje. Je to najekologickejšia podlahová krytina v kategórii pružných podlahovín.

Kľúčové suroviny použité na výrobu Marmoleum home sú:
● ľanový olej
● drevitá múčka
● juta

Prírodná podlaha Marmoleum Home sa vyrába v roliach v šírke 2 m a celková hrúbka je 2,5 mm, linoleum je vhodné na podlahové kúrenie.

 

Prečítajte si články z nášho blogu!


 

Koľko ľudí prejde po podlahe denne?

Koľko ľudí prejde po podlahe denne?

Pokiaľ počet návštev u vás doma nepresiahne päťdesiat ľudí denne, tak nepotrebujete podlahu spĺňajúcu vyššiu záťažovú triedu. Aspoň tak bola v…
Podlahy kolekcií Kährs Lux a Lumen pracujú so svetlom aj priestorom

Podlahy kolekcií Kährs Lux a Lumen pracujú so svetlom aj priestorom

Trendom súčasnosti sú interiéry plné prirodzeného svetla. Avšak slnečné lúče  môžu na klasickej lakovanej podlahe vytvárať lesklé odrazy a skresľovať…